top of page
poptavkovy-formular2.jpg
Pošli nám nezávaznou poptávku

Chceš znát cenu své zakázky? Vyplň poptávkový formulář a my Ti pošleme cenovou nabídku.

 

Detaily Tvé poptávky
Grafický návrh...

Pokud máš vlastní grafický návrh, nahrej nám jej prosím ke své poptávce. 

Nahrát obrázek
Nahrát soubor

Pokud máš vlastní textil, napiš nám to prosím do poznámky nebo do pole "Druh produktu".

Jak funguje poptávkový systém?

1

Zašleš nám poptávku

Máš zájem o trička s potiskem nebo jiný produkt? Super! Jsi tady správně! Vyplň poptávkový formulář. Nezapomeň uvést všechny důležité informace. Uveď množství, zda chceš potisknout trička, mikiny, hrníčky nebo cokoliv jiného. Chceš zakázku zpracovat kompletně u nás nebo máš vlastní produkty, které chceš potisknout? Nezapomeň také uvést na jakou barvu textilu chceš tisknout, jak velký potisk zhruba bude a kde bude umístěn. Poptávka je zcela nezávazná a nemusíš se tak vůbec bát, že by ses odesláním vyplněného formuláře k něčemu zavazoval/a.

2

Zašleme Ti cenovou nabídku

Tvou poptávku zpracujeme v co nejkratší době. Odpovíme na všechny Tvé dotazy, případně se doptáme na nějaké nejasnosti a informace, které jsou pro nás důležité. Zašleme Ti také cenovou nabídku Tvé poptávky a přibližný termín zhotovení. Poté čekáme na Tvou odpověď. Dále řešíme detaily objednávky, doptáváme se Tě na tisková data a v případě spokojenosti Ti zasíláme údaje k platbě nebo zálohovou fakturu za Tvou objednávku. Nyní máme vše odsouhlaseno, už znáš i náhled jak Tvá objednávka bude vypadat a po úhradě se pouštíme do výroby.

3

Pouštíme se do výroby

Pokud jsme si odsouhlasili grafický návrh nebo Tebou dodané tiskové data, pouštíme se rovnou do výroby. Máme ujasněný i termín dodání a vždy se ho snažíme splnit ideálně ještě s předstihem.
Bereme trička, hrníčky, mikiny, lahve....cokoliv sis objednal/a a tiskneme až se z nás kouří. Poté prochází objednávka kontrolou a připravuje se k expedici. Po pár dnech je hotovo a Tobě je odeslán e-mail ohledně odeslání objednávky nebo výzva k osobnímu vyzvednutí na naší prodejně v Ostravě.

Naše katalogy s textilem a reklamními předměty

Ceny uvedené v katalogu jsou pouze orientační. 

Nejsi si jistý/á jestli jsme ti praví na zhotovení Tvé zakázky? Mrkni zde na naše práce. Třeba Ti to rozhodvání usnadní. Také nás můžeš sledovat na LANIGA Instagramu nebo Facebooku a nebo si můžeš projet náš e-shop, kde velká většina produktů jsou naše práce. Mrkni i na naše hodnocení na Heurece.

bottom of page