top of page
dtg.jpg

Přímý digitální tisk DTG

Tato technologie se dokonale hodí pro plnobarevné potisky a tisk již od 1 kusu. Jedním z hlavních benefitů přímého digitálního potisku textilu je flexibilita ve výrobě. Díky absenci potřeby vytvářet a udržovat tiskové šablony je možné snadno měnit designy a vytvářet individuálně přizpůsobené produkty pro zákazníky. Tato technologie je ideální pro potisk triček, tílek nebo mikin. Potisk je měkký na omak, prodyšný a barvy skvěle drží i po mnoha praních. Ideální pro potisk plnobarevných obrázků nebo fotografií. U této technologie se krásně projeví každý detail na tisknutém obrázku, proto čím kvalitnější obrázek, tím dokonalejší a krásnější tisk.

Digitální transferový tisk DTF

Jedná se o technologii, která je velmi podobná jako přímý digitální potisk s rozdílem, že se potisk nejprve tiskne na transferovou fólii a až následně je přenesen na textil. Tato technologie má velice výrazné barvy a možnosti tisku jsou daleko rozmanitější. U této technologie lze potisknout né jen trička, ale i daleko složitěji potisknutelné materiály jako jsou kšiltovky, batohy, džínovina atd. Tisková technologie DTF je rovněž vhodná pro tisk triček již od 1 kusu a taktéž je ideální pro plnobarevné tisky. Potisk je na omak trošku gumovější než DTG technologie, ale barvy jsou zářivější a potisk o odolnější.

dtf.jpg
flex_edited.jpg

Transferový tisk (folie)

Zlaté, plyšové, třpytivé, zrcadlové, neonové nebo metalické potisky? Tak přesně takových efektů lze s touto technologií docílit. Potisk je tvořen ze speciální flex folie, která je za vysokého tlaku přenesená na materiál. Touto technologií lze potisknout velkou škálu materiálu a to od triček, přes sportovní věci až po batohy a džínovinu. Oproti DTG a DTF potisku lze touto technologií tisknout pouze jednobarevné potisky a nelze vytvářet příliš malé detaily.
Folie lze kombinovat a vrstvit, takže s trochou fantazie lze vytvořit i potisk o více barvách. I touto technologií lze tisknout od 1ks nebo ji lze použít jako doplněk k technologiím DTF či DTG.

Sítotisk

Sítotisková technologie je velice kvalitní a jedna z nejstálejších tiskových technologií. Příprava potisku pro sítotisk je poměrně zdlouhavá a náročná, proto se tato technologie nehodí pro malé zakázky. Doporučujeme sítotisk využívat při zakázkách od 50ks od jednoho designu a výše. Při vyšším odběru je sítotisk velmi cenově dostupná technologie. Sítotiskem lze tisknout krásné detaily a barevné přechody. Nicméně u plnobarevného potisku vždy doporučujeme celou výrobu zkonzultovat. V případě plnobarevného a opravdu pestrého tisku může být ekonomičtější i jiná tisková technologie. Sítotiskem lze potisknout velké množství materiálů a taktéž lze využívat různých efektů.

sitotisk.jpg
sublimacni-tisk.jpg

Sublimační tisk

Hrníčky, plecháčky, lahve, placatky, termohrnky, klíčenky, sportovní oblečení a mnoho dalšího. Tak přesně na toto je sublimační technologie určená. Sublimační technologie nabízí několik výhod, včetně vysoké odolnosti vůči vyblednutí a omytí, což zajišťuje trvanlivost a kvalitu tisku. Díky schopnosti inkoustů pronikat do povrchu materiálu je také dosaženo vysokého stupně detailu a živosti barev. Rovněž se tato technologie hodí i na tisk již od 1 ks, ale také na velké zakázky. U tohoto typu tisku nelze tisknout na vlastní materiály od zákazníka. Hrníčky, plecháčky a další produkty musí být opatřeny speciální vrstvou určenou pro sublimační potisk. U této technologie je tedy nutné odebrat produkty přímo od nás.

Výšivka

Výšivka je velmi trvanlivá technologie, kterou lze zdobit textilní materiály. Dokážeme vyšívat v mnoha barvách a provedeních. Co však vyšívací stroj nedokáže jsou miniaturní detaily a tenké linie a proto je vždy dobré možnost vyšití loga konzultovat. Vždy dokážeme najít vhodnou technologii pro každou zakázku.
Výšivku doporučujeme vyrábět od 15-20 kusů výše. Výšivka je vhodná na polokošile, mikiny, vesty, bundy, kšiltovky a mnoho dalších materiálů. 

vysivka.jpg
samolepky.jpg

Tiskoviny

U nás našim zákazníkům poskytujeme ty nejkvalitnější služby v oblasti tisku a to od A až do Z. Proto není výjimkou, že nabízíme také potisk samolepek, vizitek, plakátů, letáčků, poukazů, ale i reklamních banerů či roll upů. Každý zákazník je omezen jen svou fantazií. 
 

Potisk reklamních předmětů

Detaily a prezentace jsou ve světě reklamního potisku velmi důležité. Kvalitně vybrané reklamní předměty pak dokážou každodenně připomínat Tvým klientům logo Tvé firmy a dokáží se jim vrýt do paměti. 
Propisky, klíčenky, sklenice, nářadí, dárkové sady na víno nebo třeba dárková sada na sýry. Tak přesně takové předměty dokáží Tvým zákazníkům připomínat Tvou firmu každý den.

reklani-predmety.jpg
girl-showing-something-in-imac-mockup-to-coworker-a16266_edited.jpg

Grafické práce

Náš tým šikovných grafiků je vždy k dispozici a to v plné síle a s hlavou plnou nápadů a kreativity. Jsme schopni probudit k životu i ty nejšílenější nápady. Nemusíš být žádný umělec ani grafik. Nemusíš umět v žádném grafickém programu. Stačí nám jen Tvá představa, důvěra a o vše ostatní se už postaráme my. Převeď své sny ve skutečnost. Jsi omezen jen svou fantazií. 

bottom of page