top of page

Kdo vlastně jsme?

LANIGA

Jsme Ostravská firma LANIGA s.r.o. a kromě stejnojmenného e-shopu se zabýváme potiskem textilu, reklamních předmětů, dárků a kompletním servisem pro naše zákazníky. Tiskneme na míru dle přání zákazníka a to už od 1 kusu.
Ale především jsme parta skvělých lidí, kteří za každých okolností táhnou za jeden provaz. Přátelská atmosféra, upřímnost a touha zlepšovat se z nás dělá profesionální funkční celek. :)

424898348_710756031168793_628816021240766566_n.jpg

Tým je základ

K potisku textilu jsme se dostali již téměř před 10 lety, kdy jsme si se sestrou poprvé vyzkoušely jaké to je natisknout si své první vlastní tričko a byly jsme naprosto uchvácené tím, že konečný výsledek stojí opravdu jen na možnostech naší fantazie. Možnost vytvořit si naprosto originální produkt jsme si samozřejmě nechtěly nechat jen pro sebe a tak vznikla LANIGA, e-shop a firma, která se zaměřuje výhradně na potisk textilu, reklamních předmětů a grafický design.
 

Cesta k dokonalým tiskům byla trnitá a začátky náročné. Náročnou práci jsme dlouho zvládaly pouze ve třech a to se sestrou a naší mamčou, ale postupem času nám do cesty vstoupilo pár skvělých lidí, kteří hořeli stejným zápalem a touhou zlepšovat se a posouvat hranice potisku, tak jako my. Vznikl tak skvělý a silný tým, který táhne za jeden provaz
v dobrém i zlém. 

Jsme perfektní parta a jsme připraveni pro Tebe odvést perfektní práci!

Potiskneme nepotisknutelné

Jsme tiskaři a grafici a své práci opravdu rozumíme.  Hodláme se stále zlepšovat a posouvat hranice tiskových možností tam, kde to ještě nikdo jiný neposunul.

Naší vizí je nadstandartní a profesionální servis
v oblasti tisku pro naše zákazníky.
Že něco nejde? Blbost! My neříkáme žádné výzvě ne! Kde je vůle, cesta se vždy najde. 

Přijímáme každou výzvu a ničeho se nebojíme, protože víme, že každá situace má nějaké východisko a vždy existuje nějaká alternativa, jak situaci vyřešit. A pokud někdo řekne ne, tak se mu jednoduše nechce. Tohle u nás nezažiješ. Nám se totiž chce! U nás potiskneme nepotisknutelné! Naše práce nás baví, naplňuje a za kvalitou si opravdu stojíme. 
Přijď se sám/a přesvědčit, že spolupráce může být i zábava a že s trochou kreativity se dají vymyslet opravdu neuvěřitelné věci.

424967562_710756041168792_2305217205946171821_n.jpg
IMG_9521.jpeg

Teď už to není jen o nás třech

Naše výsledky už zdaleka nejsou jen zásluha nás tří. Výsledek každé naší zakázky je perfektní souhra celého našeho týmu. Podporujeme se, mluvíme spolu a máme obrovskou touhu všichni společně něco dokázat. Věříme, že naše práce má smysl a věříme, že ty roky zkušeností už z nás opravdu udělali profesionály ve svém oboru. 
Jsme LANIGA rodina a naše vzájemné souznění a nevídaná spolupráce se vždy podepíše na výsledku každé zakázky. Lidský přístup je to co nás nejvíc definuje a proto nám to tady tak skvěle šlape. :)

Reference a spokojenost našich zákazníků mluví
za vše. Náš tým zkrátka odvádí za každých okolností perfektní práci za což mu patří srdečné díky.

bottom of page